Skip to content

Ettevõttest

Adehansa OÜ asutati 2004. aastal Tallinnas ja on sellest ajast alates pakkunud usaldusväärseid raamatupidamis- ja juriidilisi teenuseid väikestele ja keskmise suurusega ettevõtetele ning alustavatele ettevõtetele. Meie peamine eesmärk on pakkuda oma klientidele parimaid lahendusi, et aidata neil saavutada finantsilist ja juriidilist kindlustunnet.

  • Meie missioon: Suurendada stabiilsete ja dünaamiliselt arenevate ettevõtete arvu Eesti turul, pakkudes kõrge kvalifikatsiooniga spetsialistide individuaalset ja tundlikku lähenemist igale kliendile. Meie teenuste kaudu loome tugeva aluse ettevõtete jätkusuutlikuks kasvuks ja arenguks.
  • Eesmärk: Tagada meie klientidele maksimaalne abi nende äri parimaks arendamiseks, pakkudes terviklikke ja professionaalseid raamatupidamis- ja juriidilisi teenuseid.

Adehansa OÜ meeskond koosneb kõrge kvalifikatsiooniga spetsialistidest, kellel on laialdased kogemused ja teadmised meie poolt pakutavates teenustes. Oleme spetsialiseerunud erinevatele raamatupidamisvaldkondadele ning äri-, lepingu-, töö- ja maksuõigusele, tagades igakülgse toetuse ja nõustamise.

Raamatupidamisteenused: Meie raamatupidamisteenused hõlmavad kõiki vajalikke finants- ja raamatupidamisalaseid tegevusi, et teie ettevõte saaks keskenduda oma põhitegevusele. Pakume igapäevast raamatupidamist, finantsarvestust, palgaarvestust, maksudeklaratsioonide koostamist ja esitamist, aastaaruannete koostamist ja korrastamist ning pangaülekannete teostamist. Lisaks pakume ettevõtte finantsnõustamist ja tehingute registreerimist äriregistris. Hoiame pidevalt ühendust Maksu- ja Tolliameti, Statistikaameti, Äriregistri ja Haigekassaga, et tagada kõikide nõuete täitmine ja probleemide ennetamine.

Juriidilised teenused: Pakume spetsialiseeritud juriidilisi teenuseid äri-, lepingu-, töö- ja maksuõiguse valdkondades. Meie eesmärk on tagada teie ettevõtte seaduslik ja sujuv toimimine, pakkudes asjatundlikku nõustamist ja abi igas juriidilises küsimuses.

Infot konsultatsiooni kohta saamiseks võtke meiega ühendust telefoni teel: +372 529 0578. Või esitage oma taotlus meie e-posti aadressil: info@adehansa.ee. Meie konsultant võtab Teiega ühendust 24 tunni jooksul.

Adehansa OÜ on teie usaldusväärne partner finants- ja juriidilistes küsimustes, tagades kindlustunde ja professionaalse toe igas etapis.